ame

opravdan je penal

1 0

Farko

Penal cist kao suza,jedino sto je supacki ga svirati u onoj minuti,Bufonov karton opravdan,ali zasto Ronaldo koji je imao zuti nije dobio drugi zbog skidanja dresa nakon penala?

7 2

Catalon

Protiv Reala SIGURNO ne bi svirao za istu situaciju.

3 4

Nema veze

Sta mislite da je bilo obratno (protiv Reala)da li bi sudija ono i u onom vremenu svirao? Objektivnost molim.

HALA MADRID

Jao ovih mrzitelja Reala sto bacaju minuse. Cinjenica je da je to bilo cist penal. Cinjenica je da je i Real zakinut jer je ponisten go, a nije bio ofsajd. Cinjenica je i da je Real najbolji klub u Europi. Cinjenica je i da ja iznosim cinjenice i da cete mi vi spucati minuse.

31 38

Rambor

Pa dobro da je medju najboljima to drzi.Ronalda cijenim i kao igraca ali i humanitarca.Ali za skidanje dresa se daje zuti karton i Ronaldo nije smio igrati u polufinalu jer bi imao 2 zuta kartona.

0 0

《Fuutu》

evo ti minus trazio si.......

3 0

Goranl

Penal.?Gledajući snimke ok.Ako smo gledali citavu utakmicu i koje faulove sudija nije svirao onda ovaj prekrsaj nije ni P od penala.

26 9

Mostar

Kakav penal,

16 13

Almir

Zbog vega je Juve nio izbacen iz Serije A, zbog fair-play-a..., ma dajte i ovi nasi kvazi strucnjaci, pametuju..., nek srede ovu nasu kukuruz ligu...

11 7

123

Ma šta će nam reći Kolina, mjerodavni su onaj Hasanbašić ili Beusan i Jeličić u Hrvatskoj. Svi oni bolje znaju kao i većina drvosječa šta je bilo. Igrač koji prima loptu i stvara sebi gol šansu da loptu s 5 metara ugura u mrežu, nema potrebe da simulira osim ako stvarno nije fauliran. Prvo guranje u leđa s obje ruke, pa posle i udarac u rebra. Igrač Juventusa loptu nije ni dotakao. Kao što reče Ronaldo ko bi simulirao kada imaš priliku biti heroj i odvesti svoj tim u polufinale. Niko na svijetu to ne bi uradio.

31 23

K27

Po stare dane prolupo

17 20

@Hipokrit

Dali su oni gol za 1:1, neopravdano je poništen zbog ofsajda koji nije bio. U pitanju je Real i prljava medijska kampanja koja se godinama vodi protiv njega. Malo ko je uopšte spomenuo taj detalj iako je to velika greška sudije na štetu Reala.