Curry uz sjajnu igru i nove tenisice proslavio rođendan

Košarka 15. mar 201510:08 > 11:37
Gary A. Vasquez-USA TODAY

U sinoćnjim susretima NBA lige pobjede su ostvarili Golden State, Washington, Boston, Brooklyn, Memphis i Utah.

U noći sa subote na nedelju u NBA ligi je odigrano šest utakmica.

Vrlo uzbudljivo bilo je u okršaju Golden Statea i New York Knicksa. Warriorsi su slavili 125:94. Steph Curry proslavio je svoj 27. rođendan uz sjajnu igru, nove tenisice, tortu i pjesmu navijača. Ubacio je 25 poena uz 11 asistencija. Clay Thompson dodao je 27 poena.

Washington je na svom parketu bio bolji od Sacramenta 113:97, a svoju večer imao je John Wall koji je sa 31 poenom i 12 asistencija stigao do rekorda karijere. Nije za domaćine sve bilo sjajno. Kingsi su bili fantastični u prvom poluvremenu, ali Wizzardsi su u trećoj četvrtini uspjeli nadoknaditi 21 poen razlike i stići do pobjede.

U preostalim susretima, Indiana je kod kuće poražena od Bostona 93:89, Brooklyn je kao gost svladao Philadelphiu 94:87, Memphis je bio uspješniji od Milwaukeeja 96:83, dok je Utah kao domaćin bila bolja od Detroita 88:85.