"Nula" Slobode i Beitera

Nogomet 30. jun 201620:02 > 20:05
Anadolija

Sloboda i Beitar su danas na Bilinom polju u Zenici odigrali prvi meč 1. pretkola Evropske lige. Nakon 90 minuta nije bilo pobjednika, ali ni pogodaka, pa je utakmica okončana rezultatom 0:0.

Najbolju šansu u prvom poluvremenu imali su gosti u 36. minuti, kada je Shechter izašao jedan na jedan sa Pirićem, koji je odlično odbranio njegov udarac. U drugom poluvremenu najbolju šansu je propustio Karića koji je u 67. minutu šutirao glavom pored gola. Rezultat je ostao 0:0.

Revanš meč igra se u Jerusalemu za sedam dana kada će Sloboda pokuštati izboriti prolaz u 2. pretkolo Evropske lige.

Sloboda: Pirić, Kostić, Džidić, Karić, Efendić, Zeba, Ordagić, Stjepanović, Govedarica, Mehidić, Merzić

Beitar: Kleyman, Rueda, Mori, Atzily, Scechter, Einbinder, Claudemir, Valpoort, Moyal, Mishan, Magbo

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.