Na koga vas podsjeća fotka sa današnjeg meča na Anfieldu?

Nogomet 11. dec 201621:16 > 21:20
Twitter

Nogometaši Liverpoola i West Hama su jučer odmjerili snage na Anfieldu, a konačan rezultat je glasio 2:2. Adam Lallana je već u petoj minuti meča doveo Redse u vodstvo, a domaći navijači nisu mogli ni slutiti da će njihovi ljubimci na kraju meča spašavati bod.

Prvo je Dmitri Payet pogodio u 27. minuti meča, da bi onda Antonio bio strijelac i to dvanaest minuta poslije toga. Tim iz Londona je imao prednost samo do treće minute drugog poluvremena kada je Origi poravnao na 2:2. Domaći igrači su pokušavali doći do pobjede, ali nisu uspjeli.

Jedan detalj je obilježio današnji meč. Naime, glavni sudija Mark Clattenburg je zauzeo stav koji je podsjetio na situaciju kada zvijezda madridskog Reala Cristiano Ronaldo izvodi slobodan udarac.