Zar je ovo stvarno najbolji fudbaler svijeta?

Nogomet 19. jan 201708:04 > 08:07
Screenshot

Fudbaleri Reala iz Madrida drugi put za redom su poraženi, a nakon Seville, bolja od Kraljeva bila je Celta u okviru prve utakmice četvrtine finala Kupa Kralja.

Rezultat je glasio 1:2 u korist gostiju, a ekipa koju s klupe predvodi Zinedine Zidane zakazala je u svim segmentima igre tokom 90 minuta.

Istina, briljirao je golman Sergio Alvarez na golu Celte, a jedini gol za Real dao je Marcelo, koji je ujedno bio i krivac za vodstvo gostiju.

Najbolji fudbaler svijeta, Cristiano Ronaldo odigrao je svih 90 minuta, utakmicu – koja mu je među najgorim u karijeri. Na terenu je u pojedinim navratima djelovao amaterski – a ljubitelji fudbala se pitaju – da li je on stvarno najbolji fudbaler svijeta?

U podjelama lopte saigračima bio je katastrofalan, gubio je driblinge, lopte – drugim riječime, odigrao je toliko loše da je djelovao totalno dezorijentisano na terenu.

Kada mu sve to nije uspjevalo, pokušao je očajnički iznuditi penal – što mu naravno nije uspjelo. Reakcije na društvenim mrežama ne jenjavaju.

Navijači su nakon meča na društvenim mrežama poručili: “Idi u Kinu”.