Verratti: Igrači Barcelone su mi rekli da je gotovo

Nogomet 09. mar 201713:46 > 13:48
Reuters/Sergio Perez Livepic

Pobjednici pišu historiju, a to su sinoć bili igrači Barcelone koji su savladali PSG rezultatom 6:1 u revanš duelu osmine finala Lige prvaka. Vezni igrač PSG-a Marco Verratti nije jednostavno mogao vjerovati šta se desilo na kraju meča. Barcelona je u razdoblju od 88. minute meča do 95. uspjela postići čak tri pogotka.

„Kada je Cavani pogodio, ‘kupili’ smo sebi mir. Pričao sam s igračima Barcelone, svi su mislili da je gotovo. Postići tri pogotka za sedam minuta, ne znam, to je jednostavno nogomet. Ovo je utakmica koju nikada neću zaboraviti.

Nadam se da će svima poslužiti kao dobra lekcija. Barcelona se zasluženo plasirala dalje. Bilo je jako teško igrati. U prvom poluvremenu su nas jako pritiskali. Moramo smoći snage da se jednostavno dignemo. Poraženi smo rezultatom 6:1, ne može nam sudija biti kriv. Mi smo jedini odgovorni“, rekao je iskreni Verratti.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.