Derbi na San Siru: Džeko s dva gola probio Milan

Nogomet 07. maj 201721:34 > 21:37

Od 20:45 na San Siru se igra veliki derbi italijanske Serije A. Roma gostuje kod Milana u 35. kolu.

Utakmicu su bolje otvorili gosti i već u 8. minuti stigli do vodstva. Edin Džeko je s ruba šesnaesterca sjajno pogodio rašlje na asistenciju Mohameda Salaha.

U 17. minuti Roma je bila blizu drugog gola, Perotti je opalio iz daljine, a Donnarumma fantastično reagirao i odbranio, piše Index.

U 28. minuti ponovo se ukazao Džeko nakon kornera Rome i glavom zabio pod gredu za 0:2!

MILAN – ROMA 0:2

MILAN: Donnarumma – De Sciglio, Zapata, Paletta, Vangioni – Pašalić, Sosa, Fernandez – Suso, Lapadula, Deulofeu

ROMA: Szczesny – Emerson, Manolas, Fazio, Jesus – Paredes, De Rossi – Salah, Nainggolan, Perotti – Džeko.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mrežaTwitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.