Incident na utakmici u Mostaru: Udarci šakom u glavu

Nogomet 20. sep 201720:02 > 20:06
Bljesak

Mostarski Velež se porazom na stadionu Rođeni od sarajevskog Olimpika (1:3) u sklopu šesnaestine finala Kupa BiH oprostio od natjecanja.

Beljesak.info

Susret je ipak obilježio incident kada je neposredno nakon završetka utakmice fizički napadnut glavni sudac Vladimir Bjelica, piše Bljesak.

Delegat je u izvješću o utakmici naveo sljedeće: ”Po završetku utakmice došlo je do incidenta prilikom ulaska u tunel s terena gdje je glavni sudac udaren od strane zamjenika povjerenika za sigurnost kluba domaćina Salke Grbića zatvorenom šakom u predjelu potiljka pored zaštitara koji su ih osiguravali”.

U 90. minuti susreta ”žuta minuta” je uhvatila domaćeg trenera Ibru Rahimića koji je verbalno napao i uvrijedljivim riječima ”počastio” glavnog suca Vladimira Bjelicu: ”J..o vas nogometni savez i onaj koji vas je delegirao” nakon čega je trener ”Rođenih” odstranjen.

Incident je u izvješću delegata opisan ovako: ”U 90. minuti utakmice glavni sudac odstranio je iz tehničkoh prostora i ograđenog dijela terena za igru glavnom trenera domaće ekipe Ibru Rahimića, na asistenciju četvrtog suca, zbog negodovanja, korištenja pogrdnih i uvrijedljivih riječi (psovanje: J..o vas nogometni savez i onaj koji vas je delegirao), kao i bacanja i šutiranja boca s vodom u tehničkom prostoru”.