Željo uvjerljiv u Zenici, po bod GOŠK-u i Mladosti

Nogomet 15. okt 201720:34 > 20:37
FK Željezničar

Sa utakmicama GOŠK - Mladost i Čelik Željezničar okončano je 11 kolo BH Telecom Premijer lige BiH.

Ekipa GOŠKA je u Gabeli otkinula bod favorizovanoj Mladosti, a rezultat je glasio 2:2.

Bošnjak je domaćine doveo u vodstvo iz penala u 37. minuti, da bi Mišić izjednačio na 1:1 u 62. Tri minute kasnije Kobiljar pogađa za 2:1, ali rezultat u egal vraća Karahmet, 12 minuta prije kraja.

U meču koji je odigran u Zenici, Željezničar je nanio težak poraz davljeniku Čeliku. Bilo je 3:0.

Saša Kajkut načeo je mrežun svog nekadašnjeg tima, golom u 35. minuti. U drugom poluvremenu pogađali su Blagojević i Zakarić u 65. i 69. minuti.

Jučer, 14. oktobra, Zrinjski i Borac su remizirali 0:0, Široki je slavio u Krupi sa 2:1, Sarajevo je sa 3:1 bilo bolje od Slobode u Tuzli, dok je Radnik savladao Vitez sa 2:0.

Naredni mečevi na rasporedu su 21. i 22. oktobra, kada je planirano 12. kolo Premijer lige.