Sušićeva ekipa primila tri gola iz penala za 30 minuta

Nogomet 10. dec 201716:41 > 16:43
Anadolija

Ekipa turskog prvoligaša Alanyaspora, na čelu s bh. fudbalskim stručnjakom Safetom Sušićem, poražena je danas u rezultatom 3:0 na gostovanju kod ekipe Osmanlispora, u turskom glavnom gradu Ankari

Sušićeva ekipa je sva tri gola primila s bijele tačke i to za manje od 30 minuta igre. Prvi pogodak postigao je Sokol Cikallesi u 13. minuti, strijelac drugog pogotka bio je Musa Cagiran u 20. minuti, a treći gol je stigao u 29. minuti, a na listu svoje ime je upisao Serdar Gurler.

Sušić je tokom trenerske karijere bio na čelu Osmanlispora 2008. godine, dok je ovaj klub nosio ime Ankaraspor.

Popularni Pape je na konferenciji za novinare nakon utakmice prokomentarisao današnju utakmicu, kao i tri penala koja su dosuđena protivničkoj ekipi.

Interesantno je također da se Sušić nije žalio na odluke sudije.

“Mogu reći da sudija možda nije trebao Emreu dati žuti karton, posto mu je to sada četvrti i i on je suspendovan u narednoj utakmici. Što se tiče penala nemam šta kazati”, poručio je Sušić.

Dodao je kako njegovoj ekipi nedostaje dosta igrača.

“Imamo povrijeđenih, imamo isto tako suspendovanih igrača. Naredne sedmice nas čeka vrlo teška utakmica protiv Sivasspora”, naglasio je Sušić.

Alanyaspor se trenutno sa 17 osvojenih bodova nalazi na 12. mjestu tabele turske Super lige.