Golman Željezničara nestvarnim golom donio bod svojoj ekipi

Nogomet 07. apr 201818:33 > 18:38
Facebook

U velikom derbiju 4. kola Lige za prvaka BiH, na Grbavici su remizirali Željezničar i Široki Brijeg, rezultatom 1:1.

Gostujuća ekipa bila je nadomak pobjede u Sarajevu, čime bi se dodatno primakli poziciji broj dva, ali im je u četvrtoj minuti sudijske nadoknade slavlje pokvario golman Željezničara, Vedran Kjosevski – golom za podjelu bodova.

Široki je u 36. minuti poveo preko Bagarića, a taj rezultat je na semaforu stajao do 94. minute. Golman Željezničara je sa svoje polovine pogodio za 1:1 i tako na nestvaran način izborio bod svojoj ekipi koja je lider na tabeli.

U drugom susretu Lige za prvaka igrali su Radnik i Krupa, bilo je također 1:1, a istim rezultatom okončan je meč Lige za opstanak, između Mladosti i Slobode.

Od 18:30 minuta svoje duele su počeli Zrinjski i Sarajevo (Liga za prvaka), te Borac i GOŠK u Ligi za opstanak.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez dozvole. N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.