Neymar otkrio zašto je plakao nakon meča sa Kostarikom

Nogomet 23. jun 201810:10 > 10:18

Najbolji igrač brazilske reprezentacije Neymar pobjedu nad Kostarikom proslavio je na koljenima uz suze.

Nedugo poslije tog meča, na svom Instagram profilu objasnio je zbog čega je toliko emotivno doživio prvi trijumf na Mondijalu u Rusiji.

“Niko ne zna kroz šta sam prošao da bih bio ovdje. To su bile suze radosnice, zbog pobjede. U životu mi nikada nije bilo lako, neće biti ni u nastavku Prvenstva. San ostaje. Zapravo, ne san, nego cilj”, napisao je brazilski napadač, čiji je nastup na Svjetskom prvenstvu bio upitan zbog teške povrede stopala.

Neymar je golom u 90+7. minutu potvrdio pobjedu Selesaa (2:0). Nekoliko minuta ranije strijelac je bio Felipe Coutinho. Za napadača PSG-a to je bio 56. pogodak u državnom timu, čime je na trećem mjestu vječne liste strelaca preskočio Romarija.