Zrinjski u 90. minuti prokockao pobjedu protiv Vallette

Nogomet 26. jul 201821:18 > 21:19
Facebook/HŠK Zrinjski

Mostarski Zrinjski odigrao je večeras kod kuće neodlučeno 1:1 protiv Vallette iz Malte u prvom susretu 2. pretkola Europske lige.

Oba su pogotka postignuta u drugom poluvremenu, prvo je Nemanja Bilbija u 51.minuti postigao pogodak za domaće, a veselje Mostaraca pokvario je Mario Fontanella u 90. minuti.

Zrinjski je dobro otvoreno utakmicu, bio je dominantna momčad ali to nisi okrunili pogotkom. Nakon toga su Maltežani uspostavili ravnotežu na terenu i imali su nekoliko opasnih napada.

Na odmor se otišlo bez golova, a samo što je krenulo drugo poluvrijeme domaći su poveli. Bilbija je napravio sve sam i uspio zabiti gol za prednost od 1:0.

Mostarci su imali još nekoliko dobrih prilika pred protivničkim golom. Nakon toga su smirili igru, ali u 90. minuti su bili neoprezni. To je iskoristio Fontanella koji pogađa za veliko slavlje gostiju.