Preokret Cityja, Juve siguran protiv "mladića"

Nogomet 02. okt 201821:17 > 21:19
REUTERS/Ralph Orlowski

Večerašnjim mečevima u grupama "F" i "H" od 18:55 sati počelo je 2. kolo Lige prvaka, a važne pobjede su upisali Manchester City i Juventus.

Manchester City je grupi “F” u gostima kod Hoffenheima slavio sa 2:1.

Hoffenheim je poveo već u 1. minuti golom Ishaka Belfodila, ali je City golovima Sergia Aguera u 8. i Davida Silve u 87. minuti ipak uspio doći do pobjede.

U grupi “H”, Juventus je u Torinu bez mnogo problema savladao Young Boys rezultatom 3:0. Meč je obilježio Paulo Dybala koji je postigao hat-trick, njegov prvi u karijeri.

Reprezentativac BiH Miralem Pjanić utakmicu je počeo u prvih jedanaest u domaćoj ekipi, a zamijenjen je u 70. minuti kada je u igru ušao Khedira.

Večeras je od 21.00 sat na programu još šest mečeva, a sastaju se AEK Atina – Benfica, Roma – Plzen, Bayern Minhen – Ajax, CSKA Moskva – Real Madrid, Lyon – Shakhtar Donetsk i Manchester United – Valencia.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook i UŽIVO na ovom linku.