Zrinjski u četvrtfinalu Kupa BiH

Nogomet 03. okt 201819:52 > 19:53
Fena

Nogometaši Zrinjskog plasirali su se u četvrtfinale Kupa BiH nakon što su boljim izvođenjem jedanaesteraca u osmini finala izbacili Krupu. Nakon 90 minuta igre bilo je 1:1, a na kraju je prošao domaćin s ukupnih 5:3.

Bila je to utakmica bez puno uzbuđenja i pravih šansi u kojoj su oba gola pala nakon prekida. Zrinjski je poveo u 54. minuti preko Nevena Laštre, koji je glavom u gol pospremio ubačaj Samira Bekrića nakon slobodnog udarca.

Petnaest minuta kasnije na drugoj strani domaći vratar Antonio Soldo neoprezno je u istrčavanju srušio protivničkog igrača i “zaradio” crveni karton, a iz slobodnog udarca s ruba šesnaesterca pogodio je Bojan Puzigaća za 1:1.

Do kraja se rezultat nije mijenjao pa su odlučivali udarci s bijele točke. Junak Zrinjskog bio je vratar Ivan Brkić koji je obranio dva jedanaesterca i tako odveo svoju momčad u četvrtfinale.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook i UŽIVO na ovom linku.