BiH protiv Turske odigrala bez golova

Nogomet 11. okt 201820:40 > 20:41
N1

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je kao gost u turskom Rizeu protiv domaće selekcije odigrala bez golova u prijateljskom susretu uoči nastavka Lige nacija.

N1

Iako nije bilo golova, prvo poluvrijeme je proteklo u otvorenoj igri s nekoliko prilika na obje strane. U prvom dijelu nešto opasniji bili su nogometaši BiH, koji su imali prilike preko Višće, Zakarića i Cimirota, ali bez uspješne realizacije.

Turska je također propustila nekoliko dobrih prilika, posebno u drugom dijelu poluvremena te se na odmor otišlo pri rezultatu 0:0.

U drugom poluvremenu, selektor Zmajeva Robert Prosinečki napravio je nekoliko izmjena, a teren su napustili, između ostalih, Miralem Pjanić i Edin Džeko.

Turska je imala više od igre u većem dijelu drugog poluvremena, a napravili su nekoliko šansi. Izdvajamo onu Cenka Tosuna koji je šutirao u šestnaestercu, ali je lopta otišla pored stative.

Turska je zaprijetila još jednom nakon ubacivanja, ali nije bilo promjene rezultata.

Utakmica je selektoru poslužila kao provjera uoči utakmice Lige nacija protiv Sjeverne Irske, koja je na rasporedu u ponedjeljak u Sarajevu.