Zašto je Bale ljut na saigrače?

Nogomet 25. feb 201912:21 > 12:46
AFP

Španski mediji tvrde da je Gareth Bale ljut na saigrače iz Real Madrida, a kao dokaz tome uzimaju način na koji je Velšanin proslavio pobjedonosni gol protiv Levantea (2:1).

Bale je u igru ušao umjesto Benzeme u 74. minutu utakmice, a samo četiri minuta kasnije je sa jedanaesterca savladao golmana Aitora Fernandeza.

Velšanin je ostao suzdržan poslije pogotka, a nije dozvolio ni saigračima da proslave sa njim pošto je odgurnuo ruku Lucasa Vazqueza.

Kako navode španski mediji, Bale je ljut jer smatra da zaslužuje bolju poziciju u klubu. Iskusni fudbaler, kako se dalje navodi, uvjeren je da zaslužuje mjesto u startnoj postavi sada kada se potpuno oporavio od povrede.

Međutim, to nije jedino što smeta velškom fudbaleru. Bale se naljutio na saigrače zbog izjava koje su o njemu davali Thibaut Courtois i Marcelo.

Golman ‘kraljevskog kluba’ je nedavno otkrio da Balea zovu ‘golfer’, te da napadač često propušta timske večere jer rano ide u krevet.

Marcelo je, s druge strane, otkrio da Velšanin nikada nije naučio španski jezik.

Pored toga, Bale osjeća da je konstantno meta kritika španskih medija.

N1 pratite putem aplikacija za Android| iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook| Instagrami UŽIVO na ovom linku.