Fotografija koja je obilježila derbi Bešiktaša i Fenerbahčea

Nogomet 26. feb 201908:06 > 08:08
Screenshot

Bešiktaš i Fenerbahče odigrali su jedan od najspektakularnijih istanbulskih derbija u povijesti. Završilo je 3:3 na Vodafone Parku iako je Bešiktaš vodio 3:0 poslije prvog poluvremena.

Gosti koji se bore za ostanak u turskom prvenstvu čudesno su se vratili u nastavku, no utakmicu je obilježila fotografija iz 47. minute na kojoj su otac i sin, navijači Fenerbahčea, uplakani u zagrljaju.

Klub Domagoja Vide poveo je baš na njegovu asistenciju u 10. minuti. Gonul je bio strijelac, a osam minuta kasnije Burak Yilmaz iz penala zabija za 2:0, prenosi Index.

Fenerbahče prima i treći gol, zbilo se to u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena kada je opet precizan bio Yilmaz.

No u drugom poluvremenu kreću čuda. Slovenac Zajc zabija za 3:1 u 55. minuti. Šest minuta kasnije stoper Ciftpinar smanjuje na 3:2, a bod i veliko slavlje gostima je donio bek Ali Kaldirim u 67. minuti.

Bešiktaš je ovim kiksom vjerojatno otpao iz utrke za naslov jer im vodeći Bašakšehir bježi 11 bodova, a Fenerbahče, koji igra katastrofalnu sezonu, jednu od najgorih u povijesti, drži 14. mjesto.

Točnije, ima samo bod više od Bursaspora koji je 16., na poziciji koja vodi u drugu ligu.

N1 pratite putem aplikacija za Android| iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook| Instagram i UŽIVO na ovom linku.