Novo remek-djelo švedskog majstora: Zlatan oduševio golom

Nogomet 01. apr 201911:01 > 11:09
Katharine Lotze / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / AFP

Još jedna sjajna večer Zlatana Ibrahimovića. Bivši švedski reprezentativac vodio je svoj LA Galaxy do još jedne pobjede. U utakmici petog kola MLS lige momčad iz Los Angelesa je na svom terenu pobijedila Portland Timberse s 2:1.

Zlatan je bio strijelac oba pogotka za Galaxy koje je zabio iz jedanaesterca. U 33. minuti doveo je svoju momčad u prednost, a minutu prije odmora Ebobisse je izjednačio na 1:1.

Šveđanin je svoj šou nastavio u drugom poluvremenu, a posebnu erupciju oduševljenja izazvao je svojim drugim golom iz jedanaesterca.

U 65. minuti Zlatan je namjestio loptu na bijelu točku, dobro je procijenio vratara Attinellu da će izabrati jednu stranu te je loptu neobranjivo ‘panenkom’ ubacio u mrežu. Gledatelji su ovacijama pozdravili novo remek-djelo švedskog majstora. Oba kaznena udarca napravljena su na njemu, piše Večernji list.