Naslov u Premier ligi bi moglo odlučiti 29,59 milimetara

Nogomet 28. apr 201916:46 > 19:26
REUTERS/Andrew Yates

Sergio Aguero donio je vrijedna tri boda Manchester Cityju na gostovanju kod Burnleyja.

Manchester City ponovno je vratio vrh Premier lige pobjedom 1:0 kod Burnleya u 36. kolu.

U prvih 45 gledali smo dominaciju građana, ali i utakmicu bez pravih prilika.

Zato je u nastavku City prebacio u još jednu brzinu više, već u 48. minuti tražili su penal, no sudac Paul Tierney je samo pokazao da se igra dalje.

U. 53. minuti zaprijetio je Bernardo Silva kojem sjajno brani Heaton. City je do vodstva stigao u 63. minuti kada se na pravom mjestu našao Agüero i pucao, Heaton to nekako probija i lopta prolazi crtu za 29,59 milimetara i 1:0 građana.

U 75. minuti City je mogao riješiti pitanje pobjednika, ali udarac Gabriela Jesusa s crte čisti Matt Lowton.

U samoj završnici Burnley je stisnuo građane, ali rezultat se nije mijenjao.

City je tako dva kola prije kraja stigao do 92. boda, te su ponovno na plus jedan u odnosu na prvog pratitelja Liverpool.