Zlatan hat-trickom obilježio derbi Los Anđelesa

Nogomet 20. jul 201906:02 > 20:22
Kirby Lee-USA TODAY Sports via REUTERS

Zlatan Ibrahimović je priredio još jedan šou, baš onakav kakav grad anđela zaslužuje.

U derbiju Los Anđelesa, njegov Galaxy savladao je Los Angeles FC sa 3:2, a neponovljivi majstor postigao je hat-trick.

Gosti su poveli u 4. minutu pogotkom Carlosa Vele iz penala, ali nije dugo trebalo Zlatanu da stupi na scenu.

Već četiri minuta kasnije izveo je pravu majstoriju i izjednačio.

To je bio samo početak. Galaxy stiže do preokreta u 56. minutu, naravno – ponovo Zlatan, ovoga puta glavom.

Još jednu predstavu za pamćenje. Ibrahimović je zaokružio pogotkom u 70. minutu.

“Sjevnula” je njegova ljevica.

Carlos Vela je u sedmom minutu nadoknade drugim golom samo ublažio poraz gostujućeg tima.

Galaxy trenutno drži drugu poziciju na tabeli Zapadne konferencije, sa devet bodova manje od gradskog rivala.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez dozvole. Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad