"Pijetlovi" bolji od Juvea, Kane zabio gol za pobjedu sa pola terena

Nogomet 21. jul 201916:24 > 16:26
REUTERS/Feline Lim

Fudbaleri Tottenhama pobijedili su danas u Singapuru Juventus sa 3:2, u pripremnoj utakmici na Međunarodnom kupu šampiona.

Tottenham je poveo u 30. minutu golom Erika Lamele, a izjednačio je Gonzalo Higuain u 56. minutu. Crno-bijeli su poveli četiri minuta kasnije golom Cristiana Ronalda, a u 65. minutu izjednačio je Lucas.

Pobjedonosni gol za londonski tim postigao je Harry Kane u trećem minutu nadoknade vremena kada je sa polovine terena šutirao i savladao Wojciecha Szczesnyja.

Za Juventus je debitovao Matthijs de Ligt, a igrao je i golman Gianluigi Buffon, koji se poslije godinu dana u Paris Saint-Germainu vratio u Torino.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez dozvole. Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad