Počela Liga prvaka: Slavija iz Praga iznenadila Inter

Nogomet 17. sep 201921:54 > 21:57

Dvjema utakmicama u 18:55 sati počela je nova sezona Lige prvaka. Milanski Inter je dočekao Slaviju iz Praga, dok je francuski Olympique Lyon ugostio ruski Zenit.

Inter je, uprkos tome što je imao ulogu izrazitog favorita, na kraju ipak uspio izboriti samo remi od 1:1 protiv ekipe Slavije.

Strijelac za gostujuću ekipu je bio Peter Olayinka u 64. minuti, dok je Inter došao do gola, vrijednog boda tek u trećoj minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena kada je pogodio Nicolo Barella.

Lyon je na svome “Parcu Olympique Lyonnais“ također remizirao 1:1 sa ekipom Zenita.

Ruski predstavnik je poveo u 41. golom Sardara Azmouna, dok je strijelac za Lyon bio Memphis Depay u 50. minuti iz penala.

U terminu od 21:00 sat igraju se mečevi Napoli – Liverpool, Salzburg – Genk, Borussia Dortmund – Barcelona, Benfica – RB Leipzig, Chelsea – Valencia i Ajax – Lille.

U srijedu su na programu utakmice Club Brugge – Galatasaray, Olympiakos – Tottenham, Paris Saint-Germain – Real Madrid, Bayern Minhen – Crvena zvezda, Dinamo Zagreb – Atalanta, Shakhtar Donetsk – Manchester City, Bayer Leverkusen – Lokomotiv Moskva i Atletico Madrid – Juventus.