Grci poveli – Gojak anulirao prednost nakon sjajne akcije Zmajeva (VIDEO)

Nogomet 15. okt 201921:26 > 21:28
Reuters

Bosna i Hercegovina u Atini igra kvalifikacioni meč protiv Grčke, a rezultat je 1:1. Grčka je u 30. minuti povela, a gol je postigao Pavlidis.

Domaći su odigrali lijepu akciju, Mantalos je pronašao Pavlidisa u šesnaestercu – koji se lijepo snašao i savladao Šehića.

U 33. i 35. minuti mogli su Grci da povećaju prednost, ali Bakakis se nije najbolje snašao pred golom Bosne i Hercegovine.

Kada se činilo da se igra BiH raspada u prijestolnici Grčke – Amer Gojak je poravnao na 1:1.

Prekrasnu akciju počeo je Hodžić, koji pronalazi Kolašinca na lijevoj strani – a fudbaler Arsenala u kaznenom prostoru nalazi Gojaka. Igrač Dinama se fenomenalno snašao i pogodio za 1:1.

Inače, u prvih 45. minuta BiH je imala veliku šansu u 13. minuti. Prvoj je šutirao Gojak, a odbrana Grčke je sa gol linije izbacila loptu. U nastavku napada pokušao je Hodžić – ali je grčki golman dobro odbranio.

Po postignutom golu – najvjerniji navijači BiH kojih je blizu 600 zapalili su baklje.

Rezultatom 1:1 završeno je prvo poluvrijeme.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad