Zvijezda 09 savladala Zrinjski i upisala prvu pobjedu u sezoni

Nogomet 02. nov 201915:46 > 15:48
Facebook/Zvijezda 09

Na premijerligaškim terenima u Bosni i Hercegovini završena su tri meča 15. kola.

Ekipa Tuzla Cityja ponovo je izbila na drugu poziciju nakon što je na svom terenu savladala Mladost iz Doboja kod Kaknja.

Rezultat je glasio 1:0, a jedini gol na meču postigao je Nukić u 26. minuti meča.

Iznenađenje je napravila posljednja ekipa tabele, Zvijezda 09 koja je na svom terenu savladala Zrinjski i tako upisala prvu pobjedu ove sezone.

Radost domaćim navijačima donio je Ognjen Đelmić, koji je pogađao u 14. i 86. minuti.

Zanimljivo je bilo i u Mostaru, gdje je Velež došao do novih bodova remiziravši sa Slobodom 2:2.
Poveli su domaći golom Zvonića u 37. minuti, a poravnanje je stiglo u 44. kada je pogodio Bekrić.

U 51. minuti Fajić je pogodio za 2:1, a Bekrić je prednost anulirao u 62. minuti iz penala.

Danas se igra i susret Sarajevo – Široki Brijeg, koji počinje u 17:00 sati.