Zlatan Ibrahimović oglasio se nakon poraza Milana od Intera

Nogomet 10. feb 202010:29 > 10:32
MARCO BERTORELLO / AFP

Nakon što su nogometaši Intera velikom derbiju nadigrali AC Milan 4:2 oglasio se zanimljivom izjavom legendarni Zlatan Ibrahimović.

Jako zanimljiva je bila utakmica na San Siru. Milan je poveo 2:0 golovima Ante Rebića (40) i Zlatana Ibrahimovića (45+1), ali Inter je u drugom poluvremenu napravio veliki preokret. Golovima Marcela Brozovića (51), Matiasa Vecina (53), Stefana de Vrija (70) i Romela Lukakua (90+3) Inter je nadigrao AC Milan 4:2 te je tako, nakon 23. odigrala kola Serie A, zasjeo na prvo mjesto prvenstvene ljestvice s istim brojem bodova kao Juventus.

‘Sve je ovo čudno jer smo prvo poluvrijeme odigrali odlično. Očekivao sam više od Intera koji u prvom poluvremenu nije izgledao kao momčad koja je vrijedna drugog mjesta na ljestvici. Tako su izgledali tek nakon prvog poluvremena’, znakovito je kazao nakon utakmice Zlatan Ibrahimović koji u prvi tren nije bio raspoložen za izjave.

No, onda je još dodao:

‘Znate, teško je objasniti što nam se dogodilo. Na poluvremenu smo rekli da u prvih 15 minuta nastavka moramo biti odlični jer je to ključno. Nismo to uspjeli napraviti jer smo u tih 15 minuta primili dva gola. Jednostavno smo prestali igrati, vršiti presing i najkraće rečeno nismo dovoljno vjerovali u sebe. Nakon izjednačujućeg gola sve se srušilo’, poslao je jasnu poruku suigračima popularni Zlatan.

Nakon ovog poraza AC Milan nalazi se na desetom mjestu na ljestvici Seria A s 32 boda, a da su kojim slučajem pobijedili skočili bi na šesto mjesto ispred hit momčadi Verone, prenosi tportal.