Sramotno skandiranje navijača Borca (VIDEO)

Nogomet 29. feb 202019:21 > 19:24
N1

U momentu kada su navijači fudbalskog kluba Sarajevo napuštali Gradski stadion u Banjaluci - sa tribine na kojoj sjede najvatreniji navijači Borca mogli su se čuti sramotni povici.

“Ubij Turčina” i “Nož, žica, Srebrenica” su skandiranja koja su bacila mrlju na susret koji je na terenu protekao u odličnom sportskom natjecanju.

Navijači Sarajeva, koji su došli na gostovanje u Banjaluku na tribine su ušli pred kraj prvog poluvremena. Tribine su morali napustiti petnaestak minuta pred kraj zbog sigurnosnih razloga, što je praksa za sve gostujuće navijače već duži vremenski period u Premijer ligi BiH.

Video pogledajte OVDJE.

Upravo kada su navijači Sarajeva napuštali stadion – desio se ovaj skandal koji je bacio mrlju na susret.

Sarajevo je u Banjaluci slavilo rezultatom 2:0, a oba gola dao je Benjamin Tatar.