I Zrinjski u drugom pretkolu Europske lige

Nogomet 27. aug 202021:54 > 21:55
Ilustracija

Nogometaši Zrinjskog plasirali su se u drugo pretkolo Europske lige, pobijedivši večeras na stadionu pod Bijelim brijegom Differdange iz Luksemburga rezultatom 3:0.

U prvom poluvremenu gosti su se dobro držali do 37. minute kada je Anes Mašić prošao po lijevoj strani, pronašao u sredini Nemanju Bilbiju, koji je preciznim udarcem s desetak metara pogodio za 1:0.

Samo tri minute kasnije, u pokušaju da vrati loptu svom vrataru, jedan nogometaš Differdangea je pronašao Miloša Filipovića, a krilni napadač Zrinjskog je s dvadesetak metara lobovao vratara Kevina Strausa za 2:0.

Strijelac za konačnih 3:0 u 80. minuti bio je novi napadač Zrinjskog Josip Ivančić, koji je u igru ušao petnaestak minuta ranije. Ivančić je u svom prvom nastupu za Zrinjski pogodio glavom nakon udarca iz kuta kojeg je izveo Ivan Bašić.

Zrinjski će svog protivnika u drugom pretkolu Europske lige, koje se igra 17. rujna, saznati u ponedjeljak, 31. kolovoza. U drugom pretkolu, kao i u prvom, igrat će se samo jedna utakmica, a domaćin će se odrediti ždrijebom.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad