Nogomet 29. aug 201518:22 > 18:29
AFP

Nogometaši Kolna preokretom su došli do domaće pobjede 2-1 nad HSV-om u utakmici 3. kola njemačke Bundeslige odigrane u subotu, nakon što je ekipa iz Hamburga vodila do 76. minute.

Vodeći pogodak za goste postigao je Holtby u 47. minuti, ali HSV nije izdržao do kraja utakmice. U 76. minuti izjednačio je Hosiner, a u 80. minuti konačnih 2-1 postavio je Modeste iz kaznenog udarca kojeg je skrivio Emir Spahić te za prekršaj zaradio i crveni karton.

Koln se nakon nepotpunog trećeg kola pridružio vodećem Wolfsburgu na vrhu ljestvice sa sedam bodova.

Stuttgart je doživio još jedan uvjerljiv poraz. “Švabe” su na njihovom terenu s čak 4-1 isprašili nogometaši Eintrachta iz Frankfurta i zalijepili ih za dno tabele bez ijednog boda iz tri utakmice s gol-razlikom 4-10. U timu nije bilo Vedada Ibiševića i Tonija Šunjića.

Suparnik zagrebačkog Dinama u grupi Lige prvaka, njemački prvak Bayern u posljednjoj subotnjoj utakmici (18.30 sati) domaćin je Bayer Leverkusenu.