Schweinsteiger donio pobjedu Unitedu na gostovanju

Nogomet 21. nov 201515:51 > 15:54
Facebook

Manchester United je u prvoj utakmici 13. kola Premier lige slavio na gostovanju kod Watforda 2:1 golom Schweinsteigera u sudačkoj nadoknadi.

United je poveo u 11. minuti kada je ubačaj Andera Herrere s desne strane u sredini dočekao Memphis Depay koji je rutinirano pogodio za drugi gol u Premier ligi ove sezone.

Malo smo toga vidjeli u prvom poluvremenu, ali je zato nastavak donio više uzbuđenja na obje strane. Depay je imao dvije vrlo lijepe prilike u 47. i 67. minuti, ali nije bio precizan, piše goal.com.

I tako sve od 87. minute kada je Marcos Rojo neoprezno skrivio kazneni udarac koji je u 1:1 pretvorio Troy Deeney.

Ipak, domaćin nije stigao do boda, u prvoj minuti sudačke nadoknade u jednoj gužvi najbolje se snašao Bastian Schweinsteiger koji je iskosa s desne strane ugurao loptu u mrežu za veliko slavlje vragova.