VIDEO | Dok Benzema i Realovci slave, Ronaldo traži penal

Nogomet 06. dec 201510:32 > 10:35
Screenshot

Cristiano Ronaldo je mnogo puta u svojoj karijeri (pogotovo u Realu iz Madrida) optuživan da stavlja sebe ispred tima. To se možda najbolje jučer pokazalo u trijumfu Reala nad Getafeom od 4:1.

Naime, kod drugog gola Reala, Karim Benzema je iskoristio gužvu i pogodio sa duplo vodstvo, a time je postigao i svoj drugi gol na meču. No, Ronaldo nije slavio sa svojim saigračima nego je tražio jedanaesterac budući da je tik prije pogotka držan za dres, te mu je onemogućen pristup lopti.

Čini se da ga niko nije shvatio ozbiljno.

Ipak, da meč ne prođe bez njega u listi strijelaca, Portugalac se pobrinuo u 38. minuti, kada je pogodio za 4:0. Prije njega, ui strijelce se upisao i Bale, a Alexis je u 70. minuti postigao počasni pogodak za goste.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.