Ples trenera Crystal Palacea hit na društvenim mrežama

Nogomet 21. maj 201620:47 > 20:54
Screenshot

Crystal Palace i Manchester United susreli su se na Wembleyju u okviru finala FA kupa pred 88.619 gledatelja. Nominalno domaća ekipa je povela golom Jasona Puncheona, ali je samo nekoliko minuta kasnije Juan Mata izjednačio na 1:1.

Vodeći gol Crystal Palacea izazvao je nevjerovatnu reakciju trenera Alana Pardewa koji je zaplesao nakon pogotka Puncheona. Njegov ples odmah je postao hit na društvenim mrežama. Pogledajte kako je to izgledalo u 79. minuti na Wembleyju.

Nakon 1:1 u regularnom dijelu susreta utakmica je otišla u produžetke u kojima je United preko Lingarda stigao u vodstvo koje su održali do samog kraja.