Zastava tzv. Herceg-Bosne na dronu iznad stadiona u Mostaru

Vijesti 21. okt 201720:20 > 20:23
Bljesak.info

Tokom prvog poluvremena utakmice Premijer lige BiH između Zrinjskog i Sarajeva na stadionu Pod Bijelim Brijegom Mostaru iznad terena se pojavio dron koji je nosio zastavu tzv. Hrvatske zajednice Herceg-Bosne.

Bespilotna letjelica se nekoliko minuta zadržala iznad stadiona što je izazvalo aplauz domaće publike, prenose lokalni mediji.

U MUP-u HNK za N1 su kazali da sve što se dešavalo na utakmici će biti navedeno u izvještaju nakon meča.

U ostatku utakmice, osim upotrebe pirotehničkih sredstava domaćih i gostujućih navijača, nisu zabilježeni drugi incidenti.

Što se tiče sportskog dijela meča, Sarajevo je slavilo rezultatom 1:3 golovima Kuzmanovića, Sarića i Rahmanovića, dok je utješni pogodak za domaće postigao Handžić.