Barca "priredila" nezaboravan rođendan Di Mariji i Cavaniju

Barca "priredila" nezaboravan rođendan Di Mariji i Cavaniju Izvor: Reuters

U prvim mečevima osmine finala Lige prvaka Paris Saint-Germain slavio je protiv Barcelone, dok je Benfica bila bolja od Borussije iz Dortmunda.

Nogometaši PSG-a dočekali su pobjedu protiv Barcelone koja je u posljednjih nekoliko sezona bila kobna za francuskog prvaka. Francuzi su slavili sa visokih 4:0 i tako gotovo umanjili šansu za prolaz Katalonaca.

Posebno je bila veličanstvena noć za igrače pariskog kluba, Angela Di Mariju i Edisona Cavanija, koji su večeras golovima proslavili rođendane.

Prvi gol za PSG "pao" je u 18. minutu kada je Di Marija iz slobodnog udarca zatresao mrežu Marc-Andrea ter Stegena. Drugi gol u 40. minutu dao je Julian Draxler koji se već sada pokazuje kao veliko pojačanje.

Izvor: Dailymotion

U nastavku meča Di Marija je povisio na 3:0 nakon izvrsne solo akcije da bi Edison Cavani u 72. povisio na 4:0.

Benfica je na svome stadionu došla do pomalo iznenađujuće pobjede od 1:0 nad Borussijom Dortmund. Gol odluke za Portugalce dao je Konstantinos Mitroglou u 49. minutu. Gosti iz Njemačke imali su priliku preko svoga najboljeg strijelca Pierre-Emericka Aubameyanga poravnati rezultat, međutim, napadač nije iskoristio kazneni udarac.