Teletović upisao jedanaest poena protiv Clippersa

Teletović upisao jedanaest poena protiv Clippersa Izvor: REUTERS/ USA Today Sports

Košarkaši Milwaukee Bucksa su savladali Los Angeles Clipperse rezultatom 97:96. Kapiten bh. reprezentacije Mirza Teletović je na ovom duelu ubacio 11 poena, imao po 1 skok i 1 asistenciju. Milwaukee je dobio prvu dionicu igre rezultatom 28:20.

Clippersi dobijaju drugu četvrtinu meča rezultatom 26:18 i na poluvremenu je rezultat bio izjednačen, a rezultat glasio 46:46. Clippersi su uspjeli dobiti treću četvrtinu rezultatom 23:21 i na ulasku u posljednjih dvanaest minuta su imali višak od dva poena.

Do kraja nisu uspjeli da je zadrže i Bucksi su upisali trijumf. Do pobjede ih je predvodio Khris Middleton koji je ubacio 16 poena i imao 7 skokova, dok je na drugoj strani najbolju partiju upisao DeAndre Jordan sa double-double učinkom od 22 poena i 17 skokova.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Izvor: Dailymotion