Mirza Teletović ubacio deset poena protiv Warriorsa

Mirza Teletović ubacio deset poena protiv Warriorsa Izvor: AFP

Košarkaši Golden State Warriorsa su savladali Milwaukee Buckse rezultatom 117:92.

Kapiten bh. reprezentacije Mirza Teletović je na ovom duelu upisao 10 poena i imao 3 skoka za 21 minutu koliko je proveo na terenu. Bucksi su dobro otvorili utakmicu.

Dobili su prvu četvrtinu meča rezultatom 29:27, a u drugoj su ipak stvari došle na svoje mjesto. Warriorsi dobijaju drugu četvrtinu igre rezultatom 36:15 i na poluvrijeme odlaze sa velikih 19 poena prednosti. Dobijaju treću dionicu igre rezultatom 31:26 i na kraju privode meč kraju na rutinski način.

Do trijumfa ih je vodio Stephen Curry sa 28 poena, 4 skoka i 4 asistencije, dok je Klay Thompson ubacio 21 poen. Na drugoj strani je najbolju partiju pružio Malcolm Brogdon sa 18 poena, 4 skoka i 3 asistencije.

Izvor: Dailymotion

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.