GOŠK pobijedio Sarajevo na Koševu

GOŠK pobijedio Sarajevo na Koševu Izvor: fksarajevo.ba

Nogometaši GOŠK-a pobijedili su večeras na Koševu ekipu Sarajeva sa 1:0 u meču trećeg kola Premijer lige BiH.

Ekipa iz Gabele je nakon dva poraza napravila prvorazredno iznenađenje i osvojila tri boda u Sarajevu. Pobjedonosni pogodak postigao je Ramić u 70. minuti.

Pobjedu u gostima ostvarila je i Mladost iz Doboj Kaknja, koja je u Banjoj Luci savladala ekipu Borca s 1:0. Bio je to duel neporaženih ekipa nakon dva kola, a Mladost se ovom pobjedom izdvojila na čelu tabele sa devet bodova. Jedini pogodak na utakmici postigao je Šišić u 2. minuti.