Ronaldo poslao poruku poslije suspenzije

Ronaldo poslao poruku poslije suspenzije Izvor: Reuters

Nogometaš Real Madrida Cristiano Ronaldo zbog suspenzije zarađene na meču sa Barcelonom neće moći igrati do kraja septembre.

Portugalac je u nedjelju uvečer u meču španskog Superkupa imao tri minute kao iz holivudskih filmova. Prvo je u 80. minutu zabio gol na "najdražem" stadionu Nou Campu, a zatim je 81. i 82. zaradio dva žuta kartona, dakle isključenje. Tu nije bio kraj jer je Ronaldo lagano odgurnuo glavnog sudiju meča zbog čega je dobio kaznu od pet utakmica neigranja.

Ronaldo, kao i Real Madrid bili su vidno razočarani sudijskom izvedbom na tom meču jer smatraju da se dogodilo nekoliko ozbiljnih previda, i to sve u korist domaćina - Barcelone.

Mediji su čekali reakciju ponajboljeg igrača svijeta i izgleda da su je dočekali.

Portugalski napadač je na zvaničnom Twitter nalogu objavio fotografiju sa prvog treninga poslije suspenzije. Na fotki je pozirao kao "najjači" poručivši da je imao odličan trening.

"Pobjednički tim", kratko je još dodao popularni CR.

Inače, u srijedu uvečer se igra uzvratni susret španskog Superkupa na Santiago Bernabeu. Real je favorit za osvajanje titule nakon što je u gostima slavio sa 3:1.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.