SP Rusija: Raspored utakmica

SP Rusija: Raspored utakmica Izvor: BHRT

Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji počinje 14. lipnja utakmicom Rusija - Saudijska Arabija, a završava 15. srpnja, kada je na rasporedu finale.

Hrvatska reprezentacija će na SP-u igrati u skupini D zajedno s Argentinom, Islandom i Nigerijom.

U prvoj utakmici Hrvatska će igrati protiv Nigerije 16. lipnja u Kalinjingradu s početkom u 21:00 po hrvatskom vremenu. U drugom kolu igraju Hrvatska i Argentina 21. lipnja u 20:00 u Nižnji Novgorodu. Posljednju utakmicu u grupnoj fazi Hrvatska igra protiv Islanda u utorak, 26. lipnja u Rostovu na Donu, također s početkom u 20:00.

RASPORED UTAKMICA

SKUPINA A (Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj)

1. kolo:
Četvrtak, 14. 6.

17.00 Moskva: Rusija - S.Arabija

Petak,15. 6.

14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj

2. kolo:
Utorak, 19. 6.

20.00 St. Peterburg: Rusija - Egipat

Srijeda, 20. 6.

17.00 Rostov na Donu: Urugvaj - S.Arabija

3. kolo:
Ponedjeljak, 25. 6.

16.00 Samara: Urugvaj - Rusija

16.00 Volgograd: S.Arabija - Egipat

SKUPINA B (Portugal, Španjolska, Maroko, Iran)

1. kolo:
Petak, 15. 6.

17.00 St. Peterburg: Maroko - Iran

20.00 Soči: Portugal - Španjolska

2. kolo:
Srijeda, 20. 6.

14.00 Moskva (Lužniki): Portugal - Maroko

20.00 Kazanj: Iran - Španjolska

3 .kolo:
Ponedjeljak, 25. 6.

20.00 Kalinjingrad: Španjolska - Maroko

20.00 Saransk: Iran - Portugal

SKUPINA C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

1. kolo:
Subota, 16. 6.

12.00 Kazanj: Francuska - Australija

18.00 Saransk: Peru - Danska

2. kolo:
Četvrtak, 21. 6.

14.00 Jekaterinburg: Francuska - Peru

17.00 Samara: Danska - Australija

3. kolo:
Utorak, 26. 6.

16.00 Moskva (Lužniki): Danska - Francuska

16.00 Soči: Australija - Peru

SKUPINA D (Argentina, Island, HRVATSKA, Nigerija)

1. kolo:
Subota, 16. 6.

15.00 Moskva: Argentina - Island

21.00 Kalinjingrad:HRVATSKA - Nigerija

2. kolo:

Četvrtak, 21. 6.
20.00 Nižnji Novgorod: Argentina - HRVATSKA

Petak, 22. 6.
17.00 Volgograd: Nigerija - Island

3. kolo:
Utorak, 26. 6.

20.00 Rostov na Donu: Island - HRVATSKA

20.00 St. Peterburg: Nigerija - Argentina

SKUPINA E (Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija)

1. kolo:
Nedjelja, 17. 6.

14.00 Samara: Kostarika - Srbija

20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska

2. kolo:
Petak, 22. 6.

14.00 St. Peterburg: Brazil - Kostarika

20.00 Kalinjingrad: Srbija - Švicarska

3. kolo:
Srijeda, 27. 6.

20.00 Moskva: Srbija - Brazil

20.00 Nižnji Novgorod: Švicarska - Kostarika

SKUPINA F (Njemačka, Meksiko, Švedska, Južna Koreja)

1. kolo:
Nedjelja, 17. 6.

17.00 Moskva (Lužniki): Njemačka - Meksiko

Ponedjeljak,18. 6.

14.00 Nižnji Novgorod: Švedska - Južna Koreja

2. kolo:
Subota, 23. 6.

17.00 Rostov na Donu: Južna Koreja - Meksiko

20.00 Soči: Njemačka - Švedska

3. kolo:

Srijeda, 27. 6.

16.00 Jekaterinburg: Meksiko - Švedska

16.00 Kazan: Južna Koreja - Njemačka

SKUPINA G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

1. kolo:
Ponedjeljak, 18. 6.

17.00 Soči: Belgija - Panama

20.00 Volgograd: Tunis - Engleska

2. kolo:
Subota, 23. 6.

14.00 Moskva: Belgija - Tunis

Nedjelja, 24. 6.

14.00 Nižnji Novgorod: Engleska - Panama

3. kolo:

20.00 Kalinjingrad: Engleska - Belgija

20.00 Saransk: Panama - Tunis

SKUPINA H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

1. kolo:

Utorak, 19. 6.

14.00 Moskva: Poljska - Senegal

17.00 Saransk: Kolumbija - Japan

2. kolo:
Nedjelja, 24. 6.
17.00 Jekaterinburg: Japan - Senegal
20.00 Kazan: Poljska - Kolumbija

3. kolo:
Četvrtak, 28. 6.
16.00 Samara: Senegal - Kolumbija
16.00 Volgograd: Japan - Poljska

OSMINA FINALA

Subota, 30. 6.

16.00 Kazanj: 1C - 2D
20.00 Soči: 1A - 2B

Nedjelja, 1. 7.

16.00 Moskva (Lužniki): 1B - 2A
20.00 Nižnji Novgorod: 1D - 2C

Ponedjeljak, 2. 7.

16.00 Samara: 1E - 2F
20.00 Rostov na Donu: 1G - 2H

Utorak, 3. 7.

16.00 St. Peterburg: 1F - 2E
20.00 Moskva: 1H - 2G

ČETVRTFINALE

Petak, 6. 7.

16.00 Nižnji Novgorod: Pobjednik A1/B2 - Pobjednik C1/D2 (A)
20.00 Kazanj: Pobjednik E1/F2 - Pobjednik G1/H2 (B)

Subota, 7. 7.

16.00 Samara: Pobjednik F1/E2 - Pobjednik H1/G2 (C)
20.00 Soči: Pobjednik B1/A2 - Pobjednik D1/C2 (D)

POLUFINALE

Utorak, 10. 7.
20.00 St. Peterburg: Pobjednik A - Pobjednik B

Srijeda, 11. 7.
20.00 Moskva (Lužniki): Pobjednik D - Pobjednik C

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Subota, 14. 7. - St. Peterburg (16.00)

FINALE

Nedjelja, 15. 7. - Moskva - Lužniki (17.00)

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez dozvole. N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Tagovi: Rusija 2018

Komentara 0

Komentar je uspješno poslat.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

* Sva polja su obavezna