Hrvatski sudački ekspert o golu Perišića

Hrvatski sudački ekspert o golu Perišića Izvor: REUTERS/Carl Recine

Hrvatska je nakon produžetaka s 2:1 slavila protiv Engleske i izborila plasman u finale Svjetskog prvenstva! Englezi su poveli u 5. minuti preciznim slobodnjakom Trippiera , produžetke je donio gol Perišića u 68. minuti, a gol odluke postigao je Mandžukić u 109. minuti.

Sva zbivanja s "Lužnjikija" u emisiji Zabivaka na HTV-u komentirali su Joško Jeličić , Robert Prosinečki i Mateo Beusan.

Utakmicu je sudio turski sudac Cuneyt Cakir, a Mateo Beusan prvo je komentirao odlučujući gol Mandžukića, no sudački ekspert u njemu ne vidi ništa sporno:

"Ne znam zašto su se Englezi žalili na gol Mandžukića, zaleđe sigurno nije bilo."

Je li Perišić napravio prekršaj u napadu kod postizanja gola? Ipak je noga bila jako podignuta prilikom udaranja lopte...

"Ma nemoj me ništa pitati, sve ću u nedjelju komentirati! Šalim se, jest da je visoko dignuta noga i da je neka utakmica manje važnosti sigurno bi bio suđen indirekt ! Ali Englezi su navikli na grublju igru pa se nisu toliko žalili", prenosi Goal.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.