Pobjeda Sarajeva na Tušnju, prvi bod za GOŠK

Pobjeda Sarajeva na Tušnju, prvi bod za GOŠK Izvor: FK Sarajevo

U terminima od 17:30 i 19:00 sati odigrane su dvije utakmice Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu, u sklopu trećeg kola.

GOŠK iz Gabele je upisao prvi bod u novoj 2018/2019 sezoni, i to nakon što su remizirali sa Zvijezdom 09 iz Stanišića. Rezultat je glasio 2:2.

Zvijezda 09, novajlija u ligi dva puta je vodila u ovom susretu, ali nisu uspjeli slaviti na koncu i upisati prvu pobjedu u prvenstvu.

U vodstvo ih je doveo Asentić u 19. minuti, da bi samo minut kasnije izjednačio Ramić. U 38. minuti Osmanagić ponovo svoj tim dovodi do prednosti, ali je za 2:2 i konačan rezultat pogodio Raguž, minut pred odmor.

Fudbaleri Sarajeva upisali su drugu pobjedu u novom takmičenju. Oni su u Tuzli na Tušnju savladali Slobodu sa minimalnih 1:0.

Tim Husrefa Musemića nakon bolnog ispadanja od Evrope probio se do drugog mjesta na tabeli zahvaljujući nespretnoj intervenciji Vasiljevića, igrača Slobode, čiju je grešku iskoristio Velkoski u 45. minuti i obezbjedio pobjedu svojoj ekipi.

Izvor: DailyMotion/BHRT

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.