
Kapetan Kirk iz Zvjezdanih staza, William Shatner, poletio je u raketi Blue Origina, u misiju u kojoj će postati najstarija osoba koja je bila u svemiru.
Oglas
Shatner (90) proslavio se ulogom kapetana Kirka u hit-seriji “Zvjezdane staze”.
Upravljao je svemirskim brodom USS Enterprise na intergalaktičkoj odiseji u “Zvjezdanim stazama”, a uskoro će krenuti u vlastitu odiseju, objavio je CNN.
“Stvari o kojima sam glumio sada ću vidjeti iz prve ruke”, rekao je Shatner u ponedjeljak.
“Oduševljen sam, zabrinut, pomalo nervozan i pomalo uplašen zbog ove nove avanture”, dodao je.
Glumac će uživati u četiri minute bestežinskog stanja tijekom 11-minutnog suborbitalnog putovanja.
Pogledajte snimak polijetanja.
video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=ljwilliamshatnervesolje1310212-n1info-ba-worldwide&stream=hp1400&t=0&player=m3u8v&sp=n1info&u=n1info&p=n1Sh4redSecre7iNf0" video-id="4559962"]
I snimak povratka na zemlju.
video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=ljwilliamshatnervesolje1310213-n1info-ba-worldwide&stream=hp1400&t=0&player=m3u8v&sp=n1info&u=n1info&p=n1Sh4redSecre7iNf0" video-id="4559969"]
Oglas
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas