Zmajevi i pored poraza dobili aplauz bh. navijača u Kelnu (FOTO)

Košarka 03. sep 202216:52 0 komentara
N1 / F.Z.

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od domaćina Njemačke u susretu drugog kola Eurobasketa rezultatom 92:82.

Naš tim je i pored poraza pružio veoma dobru partiju, a nakon što su vodili na poluvremenu kobna je bila treća četvrtina u kojoj je Njemačka stigla do preokreta i na kraju ispostavit će se i pobjede.

Ipak, Zmajeve je danas u Kelnu bodrilo nekoliko hiljada naših navijača koji su ih po završetku meča nagradili aplauzima, a naši košarkaši su prišli i pozdravili publiku.

N1 / F.Z.
N1 / F.Z.
N1 / F.Z.
N1 / F.Z.
N1 / F.Z.
N1 / F.Z.

Naš tim naredni meč igra već sutra i to od 17 sati i 30 minuta protiv selekcije Slovenije. Direktan prijenos možete pratiti na Sport Klubu, dok će tekstualni prijenos biti omogućen na portalu N1 Bosna i Hercegovina.