Messi: Morali smo pobijediti. Ništa drugo nije dolazilo u obzir

Nogomet 27. nov 202208:08 0 komentara
REUTERS/Dylan Martinez

U drugom kolu skupine G Svjetskog prvenstva Argentina je golovima Lea Messija i Enza Fernandeza slavila s 2:0. Argentina se tako spasila jer joj je nakon debakla protiv Saudijaca u prvom kolu prijetilo ispadanje s turnira. Ekipa Lionela Scalonija je sada skočila na drugo mjesto skupine i u srijedu će protiv Poljske imati priliku izbiti na čelo.

Majstorski Messijev pogodak s dvadesetak metara otvorio je jako grubu utakmicu i spasio Argentine, a evo što je nakon utakmice poručio argentinski kapetan: “Trebao nam je ovaj rezultat. Trebala nam je ova euforija. Bila je teška utakmica. Meksiko je dobra ekipa s dobrim trenerom, znaju igrati s loptom.

Prvo poluvrijeme smo igrali kako smo trebali, s puno intenziteta. Drugo poluvrijeme je bilo mirnije i počeli smo bolje kružiti s loptom. Nakon gola smo opet ličili na sebe. Utakmica je završila kako je. Morali smo pobijediti, ništa osim pobjede nije dolazilo u obzir. “