Drogba po 16. put zabio protiv Arsenala

Nogomet 29. jul 201610:51 > 10:54
Reuters

U San Joseu su sinoć prijateljsku utakmicu odigrale MLS zvijezde i Arsenal, a topnici su slavili s 2:1.

Arsenal je poveo s bijele tačke u 11. minuti pogotkom Joela Campbella, a izjednačio je sjajni napadač Didier Drogba u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Legendarni je napadač Chelseaja tako nastavio puniti mrežu Arsenala i nakon odlaska iz Premier League, a zabio je svom bivšem suigraču Petru Čechu. Bjelokošćaninu je najprije udarac dva puta blokiran, a uspio je pogoditi mrežu iz trećeg pokušaja. Bio je to njegov 16. pogodak topnicima u 16 odigranih utakmica.

Čechu se tako o glavu obila izjava koju je rekao dan prije susreta.

Nadam se da neće zabiti jer će mi u tom slučaju čitavu godinu slati poruku s fotografijom gola,” našalio se vratar.

Joker s klupe Chuba Akpom je osigurao pobjedu Arsenalu u 89. minuti igre.

Dodajmo i da je Granit Xhaka upisao debi u dresu topnika, ali i da su za momčad MLS-a između ostalih igrali Villa, Pirlo, Dos Santos i Kaka.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.