Našao se u čudu: Ni sam ne zna kako je pogodio

Nogomet 01. mar 201709:59 > 10:01
Snapshot

Nogometaši Newcastlea su savladali Brighton u derbiju engleskog Championshipa rezultatom 2:1. Iako su imali zaostatak na poluvremenu rezultatom 1:0, ipak su na kraju uspjeli doći do trijumfa.

Brighton je poveo iz penala u 14. minuti meča koji je neopravdano dosuđen, ali je Newcastle možda i ključni trijumf za povratak u Premiership ostvario u drugom dijelu meča. Ključni trenutak meča je viđen u 81. minuti kada je Diame pogodio. No, Diame se i sam našao u čudu, jer ga je lopta pogodila u petu i onda završila u golu domaćina.

Konačnih 2:1 u korist popularnih ‘Svraka’ je postavio Perez nakon kontranapada u 89. minuti utakmice. Donio je radost za više od 2.700 navijača Newcastlea koji su proputovali čak 1.130 kilometara kako bi bodrili svoj omiljeni klub.