Željezničar sezonu otvorio pobjedom

Nogomet 24. jul 201722:09 > 22:22
Armin Herić, fkzeljeznicar.ba

Fudbaleri Željezničara ostvarili su pobjedu u prvom kolu BH Telecom Premijer lige BiH u fudbalu, savladavši povratnika u društvo najboljih, ekipu GOŠK-a iz Gabele.

Nakon 90 minuta igre na stadionu Grbavica, rezultat je glasio 3:1 u korist Željezničara kojeg od nedavno sa klupe vodi Admir Adžem.

Blagojević je doveo domaće u vodstvo već u 17. minuti igre, da bi Zakarić povisio na 2:0 minutu prije odmora.

Na 3:0 povisio je Zeba u 54. minuti, da bi čast domaćih na teškom gostovanju spasio Anković četiri minute prije kraja meča.

Naredni meč za Željezničar na rasporedu je 29. jula, kada gostuju ekipi Mladosti iz Doboja kod Kaknja, dok GOŠK dočekuje Borac iz Banjaluke dan poslije.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku..