Reprezentativci BiH čuvaju Bašakšehir u trci za titulu

Nogomet 11. maj 201820:57 > 22:42
Print screen/SK

Reprezentativci BiH Rijad Bajić i Edin Višća dali su golove za Bašakšehir protiv Antalije u pobjedi od 2:0 u okviru 33. kola turske Superlige.

U prvom poluvremenu domaća Antalija nije bila lak protivnik za Bašakšehir i čak je napravila nekoliko solidnih šansi. Ipak gosti koji su i dalje u trci za šampionsku titulu su iskoristili grešku odbrane Antalije i postigli su prvi gol preko Rijada Bajića u 30. minutu na dodavanje Eljera Eliaa.

Bašakšehir je u nastavku povećao prednost na 2:0 preko Edina Višće, a asistent mu je bio Emre Belozoglu. Taj gol je pao u 76. minutu.

Pogledajte situaciju na tabeli i raspored 33. kola turskog prvenstva.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez dozvole. N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.