Benjamin Tatar majstorski pogodio na Celtic Parku u Glasgowu

Nogomet 17. jul 201922:07 > 22:10
Action Images via Reuters/Lee Smith

Fudbaleri Sarajeva postigli su gol protiv Celtica i na gostovanju u uzvratu prvog pretkola Lige prvaka. Strijelac je bio Benjamin Tatar u 62. minuti, a ovim golom je izjednačio rezultat na 1:1.

Igrači Celtica kontrolisali su cijeli meč, pogotovo nakon gola u 25. minuti kojeg je postigao Christie. Ipak, igrači Husrefa Musemića nisu se predavali – te su uspjeli doći do zasluženog gola.

Defanzivna linija domaćih napravila je grešku pred svojim šesnaestercom, koju je uzeo Amar Rahmanović.

On centaršutem pronalazi Šišića, koji asistira Tataru koji vrlo lijepo pogađa za radost stotinjak navijača Sarajeva u Škotskoj.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez dozvole. Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad