VIDEO | Sušić i sebe i Hajduk golom počastio za rođendan

Nogomet 13. feb 201620:57 > 21:01
Facebook

Hajduk iz Splita danas slavi 105. rođendan. Reprezentativac BiH Tino Sven Sušić danas slavi 24. rođendan. Sušić je jedan od nosilaca igre Hajduka, a danas je u 45. minuti sebe i svoj Hajduk na maestralan način počastio golom.

Tim sa Poljuda sa 2:0 je savladao Slaven Belupo kod kuće, a kreatori pobjede bili su Sušić i Nižić u 45. i 71. minuti.

Velika bakljada uslijedila je nakon susreta, a slavlje na ulicama Splita trajat će do kasno u noć, u to smo sigurni.

Djelo Svena Tine Sušića se može okarakterisati kao majstorsko, budući da je jednim potezom prevario dvojicu igrača, namjestio se i matirao nemoćnog golmana gostiju.